Професійний догляд

Професійний догляд  – це догляд за умов салонів краси, SPA-салонів та косметологічних клінік, а також догляд із використанням професійної косметики з можливістю застосування будинку. Професійна косметика має цільове призначення для вирішення конкретних проблем та завдань завдяки унікальним формулам та розробкам цілого ряду фахівців у лабораторіях провідних фармацевтичних або косметичних компаній.

У цьому напрямку фармацевтична компанія «Натурфарм» представляє продукцію наступних брендів:

  • O-way (Італія)  – бренд італійської професійної косметики для волосся. Представлений лініями продуктів догляду за волоссям на основі біодинамічних та органічних інгредієнтів: лінією спеціальних доглядів за шкірою голови та волоссям, комплексною системою фарбування з крем-барвником без вмісту аміаку, а також – стайлінгами.
  • DEPOT (Італія)  –  це лінія продуктів для сучасного чоловіка, що доглядає за собою, яка об’єднала в собі оригінальні формули класичного чоловічого догляду в сучасній, витонченій і технологічно просунутій інтерпретації.
  • Z.OneConcept (Італія)  – професійна косметика для волосся Milk Shake: фарбування, тонування, догляд, стайлінги.
  • Insight  Professional (Італія)  – бренд італійської професійної косметики для волосся. Бренд представлений технічною лінією продуктів для фарбування INCOLOR та POST CHEMISRY, перманентними системами для завивки та випрямлення, розгладження волосся INTECH, а також – професійними засобами для стайлінгу та лініями спеціальних доглядів – DAAMAGED HAIR, REBALANCING, ANTI DANDRUFF, LOSS.

Процес виробництва професійної косметики поєднує у собі сучасну технологічну базу, новітні наукові розробки та використання виключно екологічно чистої сировини. Кожен активний інгредієнт вводиться в рецептуру в науково обґрунтованих дозуваннях. Все це дозволяє професійно вирішити широкий спектр косметичних, дерматологічних та трихологічних проблем.

В даному розділі представлений широкий асортимент продукції для професійного догляду за волоссям та шкірою голови, яка незамінна у роботі кваліфікованих трихологів, перукарів та стилістів.

А також, у цьому розділі Ви знайдете продукти сучасної косметології, яка поєднує давні знання лікувальних сил природи та новітні технології. Представлені торгові марки пропонують широкий асортимент засобів догляду за шкірою обличчя та догляду за тілом для салонного та домашнього застосування.

Постійне зростання професіоналізму майстрів перукарів, косметологів та масажистів, що працюють з даною продукцією – є одним із пріоритетних завдань компанії «Натурфарм».

Фахівці компанії проводять навчальні програми з кількох напрямків для майстрів  па рикмахерського мистецтва та барберів : колористика, робота з безаміачними барвниками, SPA-лікування волосся і шкіри голови, БІОзавивки, стрижки, укладання, чоловіче гоління, догляд за бородою та вусами та інші напрямки сучасного мистецтва та догляду.