Лабораторія ELEY s.r.l заснована в Гранороло дел’Емілія, багато років виробляє інноваційні та функціональні косметичні продукти для догляду за волоссям, обличчям та тілом для внутрішніх та міжнародних ринків: Європи, США, Азії та Близького Сходу.

INSIGHT (ІНСАЙТ) – італійський бренд, створений компанією Eley, яка понад 70 років виробляє інноваційні та функціонально-ефективні засоби для догляду за волоссям, обличчям та тілом.

Присутність на світовому ринку бренду INSIGHT продовжує зростати та виражає прагнення бути послом якості та італійського стилю. Лабораторія ELEY гарантує якість продукції INSIGHT завдяки науково-дослідній діяльності та роботі досвідчено-кваліфікованих спеціалістів. Лабораторія ELEY s.r.l на перше місце ставить важливість етичного, екологічного та соціального значення роботи.

В основу створення продукції INSIGHT покладено свідомий вибір інгредієнтів.

Склад продукції INSIGHT:

  • БЕЗ SLS/SLES
  • БЕЗ парабенів
  • БЕЗ вазеліну
  • БЕЗ алергенів
  • БЕЗ синтетичних барвників
  • БЕЗ силікону
  • на основі органічних екстрактів озонованої води

В асортименті бренду 3 лінії, які поєднують у собі професійний догляд, органічний склад та ефективність з доступністю у використанні.

INSIGHT HAIR – лінія професійних БІО динамічних косметичних засобів для догляду, живлення та відновлення волосся на основі використання комплексних програм.

INSIGHT MAN – лінія догляду для чоловіків, яка виникла з потреби доглядати своє тіло і бороду, при цьому не відмовляючись від природних рецептур.

INSIGHT SKIN – високоякісна лінія для догляду за тілом, заснована на виборі екологічного, безпечного здорового способу життя та догляду за собою.

Також бренд INSIGHT представлений напрямком Insight Professional – професійною косметикою для волосся:
технічною лінією продуктів для фарбування INCOLOR та POST CHEMISRY, перманентними системами для завивки та випрямлення, розгладжування волосся INTECH, а також – професійними засобами для стайлінгу та лініями спеціальних доглядів – DAAMAGED HAIR, REBALANCING, ANTI DANDRUFF, LOSS CONTROL.

Всі продукти створені на основі синергії фітоекстрактів та фітомасел.

Філософія бренду – етичний вибір, а саме використання у виробництві органічних інгредієнтів та матеріалів, що підлягають вторинній переробці.

Лінії технічних продуктів розроблені спеціально для салонних послуг:

insightprofessional.it – офіційний сайт виробника.