«Натурфарм» —


одна з найбільших фармацевтичних промоційно-дистриб'юторських компаній України, яка бере свій початок у 1997 році. «Натурфарм» є ексклюзивним дистриб'ютором всесвітньо відомих фармацевтичних та косметичних компаній-виробників та офіційним представником в Україні високоякісної продукції європейських брендів.

ТУРБОТА

Ми присвячуємо себе турботі про щасливе материнство, здорове дитинство та активне довголіття, зі збереженням краси та молодості!

ІННОВАЦІЇ

У виборі партнерів та брендів ми концентруємось на інноваційних рішеннях для покращення здоров'я та якості життя своїх клієнтів.

ПАРТНЕРСТВО

Справедлива та конструктивна взаємодія з партнерами та клієнтами – основний принцип підприємницької поведінки нашої компанії.

НАДІЙНІСТЬ

Ми будуємо довгострокові та взаємовигідні відносини, засновані на взаємній повазі та довірі.

Офіс компанії


Головний офіс компанії «Натурфарм» знаходиться в мальовничому куточку Києва – Пуща-Водиця. Компанія має філії у всіх економічно важливих регіонах України, таких як Донецьк (тимчасово не працює до закінчення АТО), Харків, Дніпро, Одеса та Львів і веде свою діяльність практично у всіх містах України.

Історія компанії


За роки успішної роботи на фармацевтичному та косметичному ринках України компанія «Натурфарм» зарекомендувала себе як надійний партнер. «Натурфарм» – ексклюзивний дистриб'ютор всесвітньо відомих фармацевтичних та косметичних компаній-виробників та є офіційним представником в Україні високоякісної продукції наступних брендів:

 • Spitzher (Німеччина) – лідер на ринку серед бальнеологічних препаратів та препаратів для саун;
 • Farmona (Польща) – Лабораторія Натуральної Косметики, що створює як професійну косметику для SPA, так і лінії засобів для домашнього догляду;
 • Natura House (Італія) – експерт у галузі засобів догляду, зміцнення та відновлення волосся;
 • O-Way (Італія) - інноваційні косметичні засоби для професійного догляду, фарбування та моделювання волосся;
 • Parasidоse+(Франція) - це лінія продуктів, ефективно, швидко та безпечно вирішує таку незручну проблему як педикульоз (зараження вошами та гнидами);
 • Pierrot (Іспанія) – засоби для гігієни порожнини рота найвищої якості;
 • Alpen Dent (Швейцарія-Іспанія) - відбілюючі зубні пасти;
 • INSIGHT (Італія) - засоби для догляду за волоссям, стайлінги;
 • INCOLOR (Італія) - фітобілкова система фарбування волосся з низьким вмістом аміаку;
 • Depot (Італія) - професійні засоби для чоловічого догляду, що поєднують у собі формули класичного догляду з сучасною, витонченою та технологічно-прогресивною інтерпретацією;
 • Z.One Concept (Італія) - барвники та доглядові лінійки для кожного типу волосся Milk Shake, засновані на протеїнах молока та йогурту, посилені природними екстрактами;
 • Sendo (Італія) - лінії засобів для догляду за волоссям, стайлінг.

На сьогоднішній день «Натурфарм» успішно працює з закладами охорони здоров'я, національними оптовими фармацевтичними компаніями, аптеками та аптечними мережами, парфумерно-косметичними магазинами, салонами краси, санаторно-курортними комплексами, клініками естетичної медицини, а також із кінцевими споживачами.

 
Фундамент успіху компанії «Натурфарм» — багаторічні традиції та досвід, віра у своїх партнерів та співробітників, які поділяють цінності компанії та є її рушійною силою!

Філософія компанії


«Натурфарм» працює для Вас, в ім'я здоров'я та краси Вашої родини!

«Натурфарм» присвячує себе турботі про щасливе материнство, здорове дитинство та активне довголіття, зі збереженням краси та молодості!

У виборі партнерів та брендів «Натурфарм» концентрується на інноваційних рішеннях для покращення здоров'я та якості життя своїх клієнтів.

Прозорі відносини, зі справедливою та конструктивною взаємодією з партнерами та клієнтами «Натурфарм», є важливим принципом підприємницької поведінки компанії.

«Натурфарм» будує довгострокові та взаємовигідні відносини, засновані на взаємній повазі та довірі.

Команда


Одним із головних факторів успіху компанії «Натурфарм» є дружня робота команди! Всі наші співробітники мають високу кваліфікацію та постійно прагнуть удосконалення.

«Натурфарм» прагне підтримки корпоративного духу на основі взаємної поваги, підтримки один одного та прагнення до результативності.

«Натурфарм» дотримується принципу, що за рахунок зміцнення, професійного розвитку та вдосконалення кожної окремої людини в організації розширюються можливості та збільшуються результати бізнесу. Тому важливою складовою діяльності компанії є навчання персоналу.

Наша команда, яка характеризується відповідальним ставленням до роботи, є однією з найважливіших цінностей компанії.

 • Ми — Команда професіоналів-однодумців, яка працює в ім'я здоров'я та краси
 • Ми більше, ніж просто Команда
 • Ми - Сім'я.

Команда компанії «Натурфарм» цінує в собі та інших кілька ключових якостей:

 • доброзичливість
 • дисциплінованість
 • цілеспрямованість та наполегливість

Робота в колективі компанії «Натурфарм» створює 3 ключові можливості:

 1. самореалізація
 2. професійне зростання
 3. стабільність

«Натурфарм» – компанія, що стабільно і динамічно розвивається, яка забезпечує самореалізацію та соціальну захищеність своїм співробітникам!