Івано Панзері, президент компанії z.one concept™, компанії, що є виробником бренду milk_shake, заснував її у 1999 році.

Компанія швидко стала серйозним гравцем у сфері професійної моди для волосся, займаючи найвищі місця на італійському та міжнародних ринках. Характер компанії зрозумілий і відомий: її кінцевою метою є пошук найвищої якості у поєднанні з творчістю та чуттям до новітніх тенденцій моди.

z.one concept™ поєднує високоякісну продукцію з усіма необхідними допоміжними матеріалами, щоб надати салонам краси інструменти, необхідні їм для надання бездоганних послуг та здійснення роздрібного продажу продуктів, щоб вони могли давати індивідуальні консультації кожному клієнту.

КОМАНДА ЕКСПЕРТІВ, ОРІЄНТОВАНИХ НА УСПІХ САЛОНУ

Продукти розроблені шляхом вивчення новітніх доступних технологій, щоб дати перукарям можливість бути “попереду інших” щодо виконання та якості. Високоякісні образи, від сезонних колекцій до веб-маркетингу та спілкування в салоні, старанно виконуються, щоб надихати та задовольняти мрію кожного клієнта про повсякденну красу.

Заходи, конкурси та сезонні рекламні акції — це інструменти, створені для того, щоб дозволити клієнтам спробувати нові послуги та продукти та, водночас, покращити відносини між салонами та їх існуючими чи новими клієнтами.

БЕЗПЕРЕРВНЕ НАВЧАННЯ

Щороку компанія z.one concept™ складає докладну освітню програму, яка гарантує якісне навчання перукарів та їх команд на базі продукціії бренду milk_shake. Курси передбачають професійне зростання та розвиток нових навичок, а також підвищення нинішніх професійних сильних сторін.

СТІЙКІСТЬ ДОБРОБУТУ СПОЖИВАЧА І НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Відділ дослідження та розвитку розробляє продукти, вибираючи натуральні та органічні інгредієнти.

Бренди компанії z.one concept™ мають:

  • екологічно чисті склади
  • низький вміст або повна відсутність сульфату, парабену та хлориду натрію
  • екологічно чиста упаковка: пластик, що переробляється, або 100% біорозкладний пластик
  • паперові рекламні матеріали друкуються на папері, що переробляється, з використанням паперу з відповідально регульованих ресурсів

КОМПАНІЯ, ПОБУДОВАНА НА МРІЇ

Ентузіазм та людські цінності лежать в основі нашої філософії. Ці два принципи є не фінішною межею, а скоріше стимулом для того, щоб продовжувати зростати та мріяти разом.