Професійний догляд – це догляд за умов салонів краси, SPA-салонів та косметологічних клінік, а також догляд із використанням професійної косметики з можливістю застосування будинку. Професійна косметика має цільове призначення для вирішення конкретних проблем та завдань завдяки унікальним формулам та розробкам цілого ряду фахівців у лабораторіях провідних фармацевтичних або косметичних компаній.

У цьому напрямку фармацевтична компанія «Натурфарм» представляє продукцію наступних брендів:

  • Oway (Італія) – бренд італійської професійної косметики для волосся. Представлений лініями продуктів догляду за волоссям на основі біодинамічних та органічних інгредієнтів: лінією спеціальних доглядів за шкірою голови та волоссям, комплексною системою фарбування з крем-барвником без вмісту аміаку, а також – стайлінгами.
  • DEPOT (Італія) – це лінія продуктів для сучасного чоловіка, що доглядає за собою, яка об’єднала в собі оригінальні формули класичного чоловічого догляду в сучасній, витонченій і технологічно просунутій інтерпретації.
  • milk_shake (Італія) – професійна косметика для волосся: фарбування, тонування, догляд, стайлінги.
  • Insight Professional (Італія) – бренд італійської професійної косметики для волосся. Бренд представлений технічною лінією продуктів для фарбування INCOLOR та POST CHEMISRY, перманентними системами для завивки та випрямлення, розгладження волосся INTECH, а також – професійними засобами для стайлінгу та лініями спеціальних доглядів – DAAMAGED HAIR, REBALANCING, ANTI DANDRUFF, LOSS.
  • Spitzner (Німеччина) – засоби для професійного масажу.

Процес виробництва професійної косметики поєднує у собі сучасну технологічну базу, новітні наукові розробки та використання виключно екологічно чистої сировини. Кожен активний інгредієнт вводиться в рецептуру в науково обґрунтованих дозуваннях. Все це дозволяє професійно вирішити широкий спектр косметичних, дерматологічних та трихологічних проблем.

В даному розділі представлений широкий асортимент продукції для професійного догляду за волоссям та шкірою голови, яка незамінна у роботі кваліфікованих трихологів, перукарів та стилістів. Також, професійні фарбники для волосся з широкою палітрою кольорів. Косметика для професійних барберів та догляду за шкірою і волоссям чоловіків, для формування неповторного стилю.

Постійне зростання професіоналізму майстрів перукарів, стилістів, колористів та масажистів, що працюють з даною продукцією – є одним із пріоритетних завдань компанії «Натурфарм».

Фахівці компанії проводять навчальні програми з кількох напрямків для майстрів  перукарского мистецтва та барберів : колористика, робота з безаміачними фарбниками, SPA-лікування волосся і шкіри голови, БІОзавивки, стрижки, укладання, чоловіче гоління, догляд за бородою та вусами та інші напрямки сучасного мистецтва створення стилю та догляду. Слідкуйте за анонсами подій в нашому Календарі, приймайте участь та підвищуйте свій професійний рівень!