DEPOT® – інструменти для чоловіків

Для сучасного чоловіка, що доглядає за собою, це лінія продуктів, яка об’єднала в собі оригінальні формули класичного чоловічого догляду в сучасній, витонченій і технологічно просунутій інтерпретації.

Лінія складається з 5 категорій продуктів:

100 – ОЧИЩЕННЯ

Миття волосся – це основна дія, яка супроводжує нас протягом усього життя та дозволяє підтримувати здоров’я шкіри голови та волосся. Особливо для нас, чоловіків, дуже важливо як часто і наскільки ретельно ми стежимо за волоссям. Ці 2 фактори дуже важливі і їх необхідно враховувати через нашу генетику, метаболізм і звички. Ми потребуємо такої ретельної уваги, т.к. ми – справжні чоловіки. На жаль, генетично ми всі схильні до випадання волосся, тому дуже важливо, щоб цибулини волосся були завжди чистими та без зайвого шкірного сала для збереження правильного балансу шкіри голови. Інтенсивне заняття спортом або професія, що призводить до інтенсивного потовиділення, метаболізм жирів, неправильне харчування або неправильний спосіб життя повинні бути врівноважені регулярним застосуванням спеціальних продуктів, що очищають.

101 – НОРМАЛІЗУЮЧИЙ ЩОДЕННИЙ ШАМПУНЬ

102 – ШАМПУНЬ ВІД ПЕРХОТИ І ДЛЯ ЖИРНОЇ ШКІРИ ГОЛОВИ

103 – ШАЛПУНЬ

200 – ДОГЛЯД

Процес кондиціонування волосся не повинен сприйматися як виключно жіноча прерогатива. Спеціальний догляд за волоссям після миття шампунем є необхідною процедурою для чоловіків із будь-яким типом волосся, т.к. В даний час ми зазнаємо шкідливого впливу агресивних факторів навколишнього середовища. Кондиціювання волосся робить сухе волосся м’яким і зволоженим, захищає його, дозволяючи контролювати навіть найнеслухняніше волосся.

201 – ОСВІЖНИЙ КОНДИЦІОНЕР

202 – НЕЗМИВАНИЙ КОНДИЦІОНЕР

300 – СТАЙЛІНГ

Для того щоб будь-яке укладання на будь-якому типі волосся трималося довше, необхідні продукти для стайлінгу. Створення бажаної форми укладання досягається легко і надовго завдяки активним інгредієнтам, які не тільки дають фіксацію, але й захищають волосся. Контроль, поділ, напрямок, здорове блискуче волосся або матовий ефект – ось ключові слова, що характеризують стайлінг. Зовнішній вигляд дуже важливий для образу чоловіка.

301 – МАТОВА ПАСТА

302 – ГЛИНЯНА ПОМАДКА

303 – МОДЕЛЮЮЧИЙ ВІСК

304 – ГЕЛЬ СИЛЬНОЇ ФІКСАЦІЇ

400 – Гоління

Наслідуючи спеціальний ритуал, повільно або швидкі рухи, вироблені з практикою, процес гоління супроводжує нас протягом усього життя – з моменту появи першого волосся на обличчі і до того, як воно перетвориться на бороду. Гоління – наш особистий, потаємний момент, який супроводжує кожного чоловіка з статевої зрілості.

Мистецтво гоління – це дуже особистий простір і окремий світ, тому ми створили продукт задоволення будь-якої потреби, починаючи від підготовки до гоління, закінчуючи продуктами після гоління і маленькими деталями для надання ритуалу гоління унікальності і цінності.

401 – ЗАХИСНИЙ КРЕМ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ ДО І ПІСЛЯ ГОЛИННЯ

402 – ПОРІБНЮЮЧА РІДИНА ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ ДО І ПІСЛЯ ГОЛИННЯ

403 – ЗМІШЧУЮЧЕ ОЛІЯ ДЛЯ БОРОДИ

404 – Заспокійливий мильний крем для гоління з помазком

405 – КРЕМ, Що ЗЛАГАЄ, ДЛЯ ГОЛИННЯ без помазку

406 – ПРОЗОРНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ ГОЛИННЯ без помазки

407 – ВІДНОВЛЮЮЧИЙ ЛОСЬЙОН ПІСЛЯ ГОЛИННЯ

408 – ЗБІЛЬШУЮЧИЙ БАЛЬЗАМ ПІСЛЯ ГОЛИННЯ

409 – В’ЯЖУЧИЙ КАМІНЬ ПІСЛЯ ГОЛИННЯ

410 – СТІК ПІСЛЯ ГОЛИННЯ

500 – ЗАСОБИ ДЛЯ БОРОДИ ТА УСОВ

Історично, борода стала символом відмінності, індивідуальності, комунікабельності, елегантності, інтелектуально-аристократичних рис обличчя і іноді навіть символом невеликого снобізму. Протягом багатьох століть борода не є синонімом «дикої людини». Борода вважається відмінною рисою та доповненням сильної та відповідної особистості. Сьогодні ви можете мати коротку або довгу бороду, але вона ніколи не повинна бути безладною, неохайною та без потрібного догляду. Стиль «запущеної» бороди має бути «запущеним шиком». Іноді ми вирішуємо залишити бороду та відрощувати її, але за нею треба постійно ретельно стежити, щоб мати свіжий та охайний вигляд. Барбери та чоловічі перукарі знову стають найкращими друзями чоловіків.

501 – ШАМПУНЬ, Що ЗВОЛОЖУЄ І ОЧИЩУЄ, ДЛЯ БОРОДИ

502 – ОЛІЯ ДЛЯ БОРОДИ ТА УСОВ

503 – ВІСК ДЛЯ УСОВ

504 – ОЧИЩУЮЧІ ВОЛОЖНІ СЕРБНИКИ ДЛЯ БОРОДИ І ВУСІВ