Бренд  Pierrot, що  виробляється в Іспанії – один із ряду брендів, що належать компанії FUSHIMA. Іспанська компанія FUSHIMA була заснована у 1945 році. Компанія FUSHIMA розташована на півночі Іспанії, в маленькому місті на околиці м. Сантандер (регіон Кантабрія).

FUSHIMA – компанія з більш ніж 72-річним досвідом виробництва засобів для гігієни ротової порожнини. Компанія FUSHIMA є одним із найбільших європейських постачальників у цій галузі.

У 2018 році було відкрито новий сучасний завод з виробництва зубних паст та ополіскувачів.

Продукція компанії FUSHIMA продається у понад 55 країнах світу під торговою маркою Pierrot. В Україні ТМ Pierrot широко представлена ​​засобами для догляду за порожниною рота дорослих та дітей.

Продукція ТМ Pierrot отримала визнання різних спільнот у цій сфері:
1998 – FUSHIMA отримує визнання Іспанським товариством профілактичної суспільної стоматології, SEOEPYC;
2001 – визнання Іспанським суспільством Одонтопедіатрів SEOP;
2002 – визнання Іспанським товариством стоматологів-гігієністів HIDES.

Дотримання найвищих стандартів якості, наукові дослідження, інноваційний розвиток – є постійними супутниками компанії з моменту її створення.
Нова оптична система у виробництві зубних щіток контролює кількість щетинок у кожному пучку; вона забезпечує точне підрізування та перевіряє довжину всіх щетинок на кожній зубній щітці.
Особлива увага приділена спеціалізованому обладнанню із закруглюючими механізмами, які забезпечують правильну округлість щетинок, що захищають емаль та ясна.
Ретельно відстежується кожен крок виробничого процесу для можливості ідентифікації сировинного матеріалу, використаного у кожному продукті.

Філософія компанії – виготовлення високоякісної продукції останньої генерації відповідно до європейських стандартів контролю якості!

Вся продукція ТМ Pierrot вироблена за світовими стандартами GMP, які гарантують високий рівень ефективності та безпеки, екологічність та зручність у використанні (ISO 9001).
Європейські стандарти якості та доступна ціна продукції ТМ Pierrot забезпечують повноцінний догляд за ротовою порожниною дорослих та дітей!

Дитячі зубні щітки 5 років поспіль номінувалися у всеукраїнському конкурсі «ХІТ КРАЩЕ ДЛЯ МАЛЮКА», отримавши наступні нагороди:

Найкраща дитяча зубна щітка від 0-7 років – Гусениця 2014 рік,

Найкраща дитяча зубна паста від 0-3 років – Гель зубний Пиві з яблуком без фтору 2017 рік

Соціальний продукт – Набір дорожній ортодонтичний 2017 рік

Найкраща дитяча зубна щітка для 3-7 років – в Наборі Акула 2015, 2016, 2017, 2018 рік.

Вибираючи продукцію Pierrot – ви обираєте якість.

Pierrot – екстремально чистий рот!

pierrot.com.ua