Бренд Natura House – спадщина одноіменної компанії. Італійська компанія Natura House була заснована у 1970 році. Завод з виробництва продукції розташовується в Орбасано (Турін, Італія) і займає територію в 6000м2.

Сучасне обладнання з великою потужністю та добре обладнаним складом сировини забезпечують високу щоденну продуктивність.

На сьогоднішній день вже понад 50 років експерти лабораторії Natura House працюють над створенням натуральних засобів для догляду.

Продукція експортується більш ніж у 60 країн світу, завдяки високим технологіям, якості та своїй натуральності. І при цьому компанія веде активну роботу з розширення своєї діяльності.

В Україні ТМ Natura House з 2005 року та представлена ​​засобами для догляду за волоссям, обличчям та тілом, засобами для гігієни порожнини рота, продуктами для вагітних та годуючих мам, немовлят та дітей раннього віку, а також серіями продуктів для вирішення певних дерматологічних проблем та захисту від комарів та інших комах.

Філософія компанії Natura House полягає у виробництві натуральних косметичних продуктів, виготовлених на основі виключно лікарських трав.

Цінність та зобов’язання щодо виготовлення складу продукції є незмінними для Лабораторій Natura House. Кожен окремий препарат має точну та чітку вказівку % натуральності у вигляді спеціального лого, що вказує реальну та високу присутність сировини натурального походження.

Natura House не проводить і не користується результатами інших тестів, проведених на тваринах і виражає повагу до навколишнього середовища, знижуючи до мінімуму кожен компонент, який не має біологічного розпаду.

Компанія Natura House щодня проводить дослідження з використанням кращих сировинних матеріалів та найефективніших активних компонентів для того, щоб завжди пропонувати препарати, що відповідають вимогам ринку.

Проводиться дерматологічне тестування та тестування на виявлення можливих побічних ефектів усієї продукції з догляду за красою.

Тестування проводиться також зовнішніми лабораторіями. Робиться хімічний, фізичний та мікробіологічний контроль сировини, що гарантує БЕЗПЕКУ кожної виробленої серії продукції компанії Natura House.

Продукція ТМ Natura House – унікальна природна косметика з максимальним вмістом натуральних компонентів до 100%.

Natura House – розкіш, подарована природою!

natura.it – офіційний сайт виробника.

naturahouse.com.ua – офіційний сайт дистрибьютора.