Pa ra s i do se +  (Паразидоз+)  протипедикульозний засіб та гребінець у комплекті

100% знищення вошей

100% рятування від гнид

Безпечний для:

  • дітей від 3-х місяців,
  • вагітних жінок
  • хворих на бронхіальну астму

Призначений для боротьби з головними вошами та гнидами у дорослих та дітей в умовах побуту. Це готовий до застосування засіб, у вигляді білої емульсії з приємним ароматом жувальної гумки в полімерному флаконі з аплікатором.

Pa ra s i do se +  (Паразидоз) препарат нового покоління і не містить у своєму складі хімічних інсектицидів. До його складу входять нетоксичні речовини, які механічно діють на вошей, не викликаючи у комах стійкості до засобу.

Діюча речовина  Biococidine ®  (суміш кокамідопропіл бетаїну та кокосової кислоти) – механічно діє на вошей та гнид.

Подвійна протипедикульозна дія:

  • Блокує  дихальні отвори у бліх, що у свою чергу призводить до асфіксії комах.
  • Розчиняє  зовнішній шар епікутикули – робить їх вразливими до зневоднення, розчиняючи речовину, за допомогою якої гніди приклеюються до волосся, що сприяє їх легкому видаленню з волосся. Протипедикульозна дія посилюється наявністю у засобі поверхнево-активної речовини, яка при додаванні води на волосся утворює піну та сприяє легкому вичісування комах. Також використані допоміжні речовини для пом’якшення впливу засобу на чутливу шкіру.

Реалізується в комплекті зі  спеціальним гребінцем  з тонкими зубцями – для механічного вичісування волосся від загиблих вошей та гнид.

Pa ra s i do se + (Паразидоз+) може застосовуватися для протипедикульозної обробки дітей старше 3-х місяців, вагітних жінок (попередньо рекомендується проконсультуватися з лікарем) та осіб, хворих на бронхіальну астму, за умови дотримання заходів, викладених на етикетці та в інструкції із застосування.

 Pa ra s i do se + (Паразидоз+) не токсичний та безпечний за умови дотримання споживачами вимог застосування та заходів безпеки, розміщених на етикетці та в інструкції.  

Простий у застосуванні .     Позбавлення від вошей та гнид за 45 хвилин!    

Застосування:

 

1/ Попередньо розчесати сухе волосся спеціальним гребінцем. За допомогою зручного аплікатора нанести достатню кількість засобу на вологе волосся від коріння до кінчиків, помасажувати шкіру голови.

2/ Залишити засіб на волоссі на 45 хвилин.

3 / Ретельно прочесати волосся спеціальним гребінцем, щоб видалити мертвих паразитів.

4/ Змити засіб шампунем і добре прополоскати. Повторити процедуру миття.

 

 

 

ІНСТРУКЦІЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ

 

   Шампунь від вошей та гнид   Pa a s idose  (Паразидоз)

Склад :

d-фенотрин – (діюча речовина) камфора, оцтова кислота (90%), основа ПАР, ароматична композиція, вода очищена.

Розроблений   Па R сек ідоза  для боротьбивошами, вошей причиною, у дорослих і дітей. Може застосовуватися для протипедикульозної обробки дітей старше 2,5 років за умови дотримання запобіжних заходів, розміщених на етикетці та в інструкції із застосування.

Активність шампуню забезпечує синтетичний піретроїд d-фенотрин, який викликає  нейротоксичну дію  у імаго та личинок вошей, допоміжні складові  розчиняють речовину , за допомогою якої гніди приклеюються до волосся, і, тим самим, сприяють видаленню його з волосся. Протипедикульозна дія посилюється наявністю в шампуні поверхнево-активних речовин, які при додаванні води на волосся утворюють піну.

Спосіб застосування шампуню Pa a s idose  (Паразидоз)

1 / За допомогою звичайного гребінця ретельно, краще при денному світлі, перевірте сухе, попередньо розчесане волосся голови кожного члена сім’ї на наявність вошей. Особливо уважно обстежуйте потилицю та області над лобом та за вухами.

Для запобігання зараженню гребінця після кожного застосування необхідно ретельно промивати теплим мильним розчином. Для збирання волосся і комах при вичісуванні підкладіть білий папір, який потім викиньте або спалить.

2 / При виявленні вошей вимийте волосся звичайним шампунем, промийте його водою і підсушіть рушником.

3 / Енергійно струсіть флакон із засобом і нанесіть достатню кількість шампуню на вологе волосся на голові, розітріть його таким чином, щоб волосся і шкіра голови були повністю покриті піною. Добре помасажуйте, залиште   на 3 хвилини , потім промийте волосся водою.

4 / Повторно нанесіть шампунь на волосся, утріть у волосся і залиште  ще на 3 хвилини.

 Ретельно вимийте волосся водою. Переконайтеся, що все змито та висушіть звичайним шляхом. Для видалення мертвих гнид вологе волосся можна розчесати частим гребенем.

За необхідності процедуру можна повторити через 24 години.

Для зменшення ризику недостатньої обробки чи вторинного зараження лікування проводять через 7-10 днів. Для запобігання повторному зараженню вошами рекомендується перевірити на наявність вошей та обробити у разі потреби всіх членів сім’ї одночасно.

         Не рекомендується використовувати шампунь для дітей віком до 2,5 років, осіб із проявами алергії на компоненти засобу, вагітних жінок та жінок у період годування. Для цієї групи використовуйте Засіб Паразидоз+ 110 мл з гребінцем у комплекті.