Історія Лабораторії Жільбер (Laboratoires Gilbert) починається у 1904 році, у невеликій паризькій аптеці у Франції. Олександр Жильбер (Alexandre Gilbert) – паризький фармацевт орендував невелику лабораторію поряд зі своєю аптекою та розпочав виробництво анти-мозольних пластирів. Формула довго зберігалася в таємниці. З того самого дня, Лабораторія Жільбер (Laboratoires Gilbert) зростала і розвивалася, дотримуючись ідей Олександра Жильбера: розробляючи продукти для здоров’я та доброго самопочуття для всієї родини. На початку Другої Світової Війни, Лабораторія Жільбер, переїжджає до передмістя Ер та Луар. Компанія починає рости і тепер у ній працює аж 8 працівників.

Наприкінці 1950-х років компанію очолює Жак Батте (Jacques Batteur) фармацевт. У 1958 році він перевозить Лабораторію Жільбер (Laboratoires Gilbert) на ділянку 500 м2 у Хероувіль Сен-Клер (Hérouville Saint-Clair). Тепер компанія розташована під Парижем, у мальовничому передмісті Нормандії. Каталог продукції починає рости та розширений ампулами для дезінфекції ран та індивідуальними аптечками.

У 1974 році Лоран Батте, старший син директора, приєднується до компанії з бажанням диверсифікувати та розвивати її діяльність.

Під його керівництвом компанія придбає нові торгові марки та інші фірми, які дозволили компанії розпочати період вражаючого зростання. Лоран Батте стане засновником Груп Батте, частиною якої і буде Лабораторія Жільбер.

У 1985 році була придбана компанія Sabiluc, яка виробляла дитячі пустушки під торговою маркою “Le Petit Monde de Luc”. Дитячі пустушки пізніше стануть флагманом лінії Luc & Lea для догляду за дитиною.

З придбанням фірми Laino, Компанія вийшла на ринок косметики та засобів догляду за шкірою. Під цією торговою маркою вийшло перше Масельське мило, яке випускалося під фармацевтичним контролем і згодом призвело до створення мильного заводу на території готелю Хероувіль Сен-Клер.

У той же період компанія створила торгові марки Parasidose, Moustidose, Insectane …

Компанія інвестувала величезні кошти у модернізацію своїх виробничих потужностей.

Лабораторія Жільбер була новатором у виробництві антисептиків та гігієнічних вологих серветок у стерильних дозованих упаковках високотехнологічних, проте не дуже поширених.

Це безпечний та практичний підхід до упаковки швидко завоював шанувальників серед медперсоналу, а також відкрив комфортний шлях до використання в умовах стаціонару.

Виробничі ділянки були збільшені до 7000 м2, а сьогодні зросли до 12000 м2.

Компанія вийшла на міжнародні ринки за рахунок створення філій у Гонконгу (1994), Бельгії (1999) та Італії (2005 р.), і почала розвивати партнерські відносини з дистриб’юторами за кордоном.

Західна Європа та франкомовна Африка були ключовими регіонами для експорту.

Протягом цього періоду Компанія вийшла також на ринки країн (Східної Європи, Близького Сходу, Південної Америки та Азії).

Придбання Лораном Батте виробничих потужностей у Британії, яка виробляла Algotherm лінію косметики на основі морських водоростей, стало основою нового стандарту Французької косметики.

Лабораторія Жильбер швидко зайняла значне місце в амбулаторних і лікарняних ринках здоров’я, краси та на ринку косметики для дітей.

ТМ Паразидоз, що виробляється Лабораторією Жільбер, в Україні представлена продуктом, що ефективно, швидко (лише за 15 хвилин!) та безпечно вирішує таку незручну проблему як педикульоз (зараження вошами та гнидами) у дорослих та дітей від з-х місяців.

parasidose.fr – офіційний сайт виробника.

parasidose.com.ua – офіційний сайт дистрибьютора.