Бренд Farmona розроблений Лабораторією Натуральної Косметики Farmona, що працює на ринку індустрії краси з 1997 року.

Завдяки використанню найновіших досягнень косметології та натуральних рослинних компонентів, компанія Farmona протягом 15 років завоювала популярність серед цінителів натуральної косметики високої якості.

Ефективність продукції підтверджена дерматологічними дослідженнями та визнанням у галузі косметології. Гарантом якості косметики є численні нагороди, отримані лабораторією Farmona на косметичних та фармацевтичних виставках.

Поєднання новітніх досягнень та відкриттів сучасної косметології та дерматології із застосуванням корисних натуральних компонентів забезпечують комерційний успіх та хорошу репутацію на світовому ринку. Продукція ТМ Farmona представлена ​​більш ніж у 20 країнах світу.

В Україні ТМ Farmona представлена ​​лініями професійних косметичних засобів та засобами для домашнього застосування.

Філософія косметики Farmona – це гармонійне поєднання останніх досягнень косметології, дерматології з використанням ефективних для збереження краси та здоров’я натуральних компонентів.

Косметика Farmona базується виключно на рослинних натуральних компонентах (екстракт білих трюфелів, екстракт імбиру, меду, масло з кісточок винограду, екстракт гамамелісу, баобаба, кори верби та багато іншого). У виробництві використовують воду гірських джерел, висококонцентровані натуральні активні екстракти, мінеральні речовини.

Процес виробництва продукції здійснюється під контролем лікаря-дерматолога. Оригінальні рецептури розробляються колективом кваліфікованих спеціалістів – біотехнологів та дерматологів.

Багато брендів лабораторії (Amberray®, Nivelazione®, Jantar®, Nivelazione Turbo Slim®, SunBalance®, SweetSecret®), а також оригінальна форма флаконів охороняються патентами.

Сировина, використовувана під час виробництва косметики, надходить як з Європейської території, але й різних частин земної кулі – це такі екзотичні куточки планети, як Японія, ліси Амазонії, Африка.

Використовуючи продукцію наукової Лабораторії Натуральної Косметики Farmona, Ви зможете успішно коригувати та усувати ознаки старіння шкіри, вугрової висипки, появу зморшок, сухість шкіри та багато інших недоліків!

farmona.pl – офіційний сайт виробника.

farmona.com.ua – офіційний сайт дистрибьютора.