DEPOT – The Male Tools & Co. Ukraine

СПРАВЖНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ КРАСИ ЧОЛОВІКІВ.

DEPOT® продовжує традицію чоловічого догляду шляхом прогресивної та комплексної концепції.

Витончені, але прості основні продукти, з яких складається ця лінія, є сучасними must-have, що ґрунтуються на традиційних формулах: справжня класика оновлена ​​для сучасного чоловіка.

DEPOT®: сучасний і сучасний, але дуже простий підхід до чоловічого догляду. На ринку продуктів, що постійно змінюється, багато чоловіків повертаються до старомодних перукарів заради спеціального ритуалу гоління, інші звертаються до стилістів для модного образу або трендової стрижки, або ж шукають комплексне обслуговування і знаходять його в нових барбер-салонах, які поєднують у собі минуле і сьогодення: від цією ідеєю і з’явився DEPOT®.

DEPOT® пропонує повний асортимент продуктів для чоловічого догляду та призначений для покриття всіх потреб. Спеціально розроблені високоякісні продукти з яскраво вираженою індивідуальністю були розроблені для вимогливих професіоналів на ринку продуктів для чоловічого догляду.

DEPOT® – інструменти для чоловіків

Для сучасного чоловіка, що доглядає за собою, це лінія продуктів, яка об’єднала в собі оригінальні формули класичного чоловічого догляду в сучасній, витонченій і технологічно просунутій інтерпретації.